«Росіяни періодично заходять в Роботине, однак українські військові їх вибивають,» — повідомляють журналісти з місця події

Російські окупаційні війська активізувалися на Оріхівському напрямку, демонструючи схожу активність, яку вони проявляли середині лютого 2024 року. Ворог намагається відтиснути позиції українських військових, а, можливо, навіть й прорватися в Оріхів.

Про це повідомляється в репортажі журналістів з bihus.info, під назвою «Зачистили село від росіян: на позиціях ЗСУ в Роботиному. Ексклюзивні кадри».

«Десь два дні тому в село забігли росіяни. Вони прибули на броньованій техніці, висадили десант і закріпилися. Цього дня ми «мурижили» росіян артилерію, скидали FPV дрони… Увечері ми, разом з моєю командою, вийшли, щоб повністю зачистити село. Наразі в селі росіян немає.,» — розповів військовий 65-ї окремої мотопіхотної бригади під псевдонімом ТОР.

Росіяни намагаються всіма засобами не допустити українських військових до так званої «Лінії Суровікіна» та прориву на Токмак, оскільки це критично важливий напрямок, який дозволить прорвати їхню логістику.

Ворожі війська мають завдання — вибити всі наші позиції з Роботинського виступу. У зв’язку з цим, до Нового року вони здійснювали по 16-17 атак практично щодня. Після місячної перерви противник знову активізувався.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiiany-periodychno-zakhodiat-v-robotyne-odnak-ukrainski-viyskovi-ikh-vybyvaiut-povidomliaiut-zhurnalisty-z-mistsia-podii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top