Росіяни шукають «винних» в прильоті ATACMS по Бердянському аеропорту серед місцевого населення

17 жовтня ЗСУ завдали ударів по Бердянському аеродрому, де ворожі війська розміщували свою військову техніку та живу силу. Внаслідок атаки уражені гелікоптери та обладнання зс рф. Навіть росіяни визнали, що це була одна з найпотужніших атак наших військових за весь період повномасштабної війни.

Звичайно ж, що ворожі війська почали відіграватися на місцевому населенні. Про це повідомив заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудкалов:

«Вранці після бавовни почалися репресії: встановлення блокпостів, «шмони» машин, особисті «шмони»людей, перевірки мобільних телефонів…

Але питання, де в цьому логіка? Бо місяцями можна було знайти супутникові знімки, за якими можна було встановити точні координати кожної одиниці техніки, які в публічному доступі є для всього світу. Однак у них є якась своя інструкція, що треба знайти винуватиця, котрий, нібито, повідомив про цю техніку. Незважаючи на те, що летовище знаходиться віддалено від людських очей.

Втім, на жаль, це не зупинить російських військових.», — розповідає Віктор Дудукалов.

Нагадаємо, під час ракетної атаки на аеродроми в окупованих Бердянську та Луганську, які використовують росіяни, ЗСУ вперше використали ракети класу «земля-земля» ATACMS, надані американцями.

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiiany-shukaiut-vynnykh-v-pryloti-atacms-po-berdianskomu-aeroportu-sered-mistsevoho-naselennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top