Росіяни сподіваються заробити на вкрадених базах відпочинку курортів півдня Запоріжжя

Загарбники з росії продовжують захоплюватися окупованими територіями, які завдяки українській владі активно розвивалися. Спочатку ніяк не могли повірити, що у невеличкому Мелітополі можуть бути сучасні басейн та льодова арена.

А тепер під гаслом “розвитку туризму” вирішили заробити гроші на віджатих у Кирилівці та Бердянську базах.

“Тож почали активно закликати росіян на відпочинок. Воно й не дивно – курорти Азовського узбережжя в рази дешевші, ніж зіпсований росіянами після окупації Крим”, – зазначає мер Мелітополя Іван Федоров.

Проте, за словами Федорова, радіти ворогу лишилось недовго.

“Українська гостинність відома на весь світ. Ворогів зустрінемо палко. Тікати будете у кращому випадку “по класікє” – захльобуючись сльозами, бо “настолько все душевно, по-домашнему”, – сказав він.

Нагадаємо, Служба безпеки зібрала беззаперечні докази колабораційної діяльності головного редактора одного з періодичних видань смт. Чернігівка. Нею виявилась місцева мешканка, студентка юридичного факультету Запорізького національного університету Анастасия Кодря. Після окупації Бердянського району вона добровільно пішла на співпрацю з окупаційною адміністрацією країни-агресора та запропонувала свої послуги.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiiany-spodivaiutsia-zarobyty-na-vkradenykh-bazakh-vidpochynku-kurortiv-pivdnia-zaporizhzhia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top