«Росіяни спробують переломити ситуацію на півдні»: експерт про посилення рф і стан на Запоріжжі

Військовий експерт дав оцінку стану на запорізькому напрямку: він вважає, що рф, посилюючи свої війська і перекидаючи техніку, буде намагатися переломити ситуацію на півдні України — на Запоріжжі та миколаївському напрямку.

Про це інформує Акцент з посиланням на етер Радіо НВ.

Як вже повідомляв Акцент, за інформацією британської розвідки МІ-6, контранступ України на Херсонщині набирає обертів: за інформацією ОК «Південь», у Херсонській області ЗСУ звільнили та зачистили Андріївку та Лозове. Також, за інформацією Івана Федорова, рашисти перекидають озброєння і техніку через Запорізьку область в бік Херсону: за інформацією ISW, ворог активно готується до контрнаступу українських військових відразу на двох напрямках — в Запорізькій та Херсонській областях.

рф намагатиметься переломити ситуацію на півдні

Так, на думку військового експерта Сергія Кузана, російські окупанти ще будуть намагатися переломити ситуацію на півдні України, зокрема — на запорізькому та миколаєвському напрямках.

«По всьому півдню — я думаю, ми ще будемо спостерігати спроби російського наступу, тому що перекидаються великі підрозділи саме десантних військ — приблизно 14 БТГр, тобто, десь 8,5 тисяч десантних військ і буде доведений до 10-11, а це говорить про те, що росіяни все ж таки спробують переломити ситуацію загалом на півдні. Мова йде і про Запоріжжя, і про миколаєвський напрямок (…). Тому, нас ще чекають великі бої, але наше командування знайоме з планами противника і готується прийняти ворога», — зазначив експерт. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Посилення позицій та перекидання техніки: для чого це робить рф

Експерт описав стан на запорізькому напрямку: як зазначив Сергій Кузан, росіяни додатково перекидають техніку та підсилюють свої підрозділи щоб спробувати переламати ситуацію на свою користь.
До слова, під Пологи окупанти перекинули нові резерви.

«А на запорізькому напрямку, окрім того, додатково перекидають танкові підрозділи, тому що на півночи росіяни бачать, що просто по-іншому вони втрачають ініціативу. Там не затишшя — там постійно йдуть бої, але все ж таки росіяни не диктують ініціативу навіть на цьому напрямку. Тому вони значно зараз підсилюють свої підрозділи для того, щоб спробувати переламати — перехопити ініціативу і для свого удару концентрують такі сили. Все ж таки, я думаю, не можна сказати, що все закінчено на півдні, але я думаю, що найближчим часом ми вже побачимо розв’язку, бо більше сил, ніж на один такий стрибок, у росіян наразі немає», — підсумував експерт.

Як раніше повідомляв Акцент, військовий експерт Олег Жданов дав оцінку загрозі наступу рф на Запоріжжя після деокупації Херсону та пояснив, чому правий берег має стратегічне значення для російських окупантів. Також, він назвав важливість знищення правобережного угруповання ворога. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Експерт оцінив загрозу наступу рф на Запоріжжя після звільнення ЗСУ Херсону Подписывайтесь на Акцент в ПІДТРИМКА САЙТУ АКЦЕНТ Источник: https://akzent.zp.ua/rosiyani-sprobuyut-perelomiti-situatsiyu-na-pivdni-ekspert-pro-posilennya-rf-i-stan-na-zaporizhzhi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top