Росіяни вилучають на ТОТ Запоріжжя нерухомість під виглядом реконструкції

На територіях окупованих росіянами з часу повномасштабного вторгнення процвітає санкціоноване державою окупантом мародерство.

Під виглядом програми відновлення житла росіяни силою проникають в помешкання де на момент проведення робіт не було мешканців. Двері зрізаються спеціальними інструментами, навіть якщо квартира не зазнавала пошкоджень. Після проникнення в помешкання такі псевдобудівельники здійснюють огляд майна мешканців та вилучають усе, що має хоч якусь цінність. За свідченнями мешканців ТОТ з їхніх квартир було викрадено: побутову техніку, електроніку, сантехніку, інструменти, верхній одяг та навіть консервацію з продуктами тривалого зберігання.

Після себе, у кращому випадку, окупанти залишають дешеві металопластикові вікна зі склопакетом, без обробки відкосів (привіконного простору), що жодним чином не сприяє збереженню квартири. Часто приміщення залишають без вхідних дверей, що надалі призводить до зникнення усього майна з такої квартири.

Окупанти здійснюють тиск на власників такого нерухомого майна. Їх змушують перереєструвати квартири відповідно до російського законодавства, що зокрема вимагає отримання російського паспорта. У протилежному випадку таке майно вони визнають “безгосподарним” та передають як службове житло для росіян, що відряджаються на ТОТ або ж продають для росіян, які виявили бажання переїхати на ТОТ України.

Така поведінка росіян яскраво демонструє їхнє зневажливе ставлення до права власності. Примітно, що навіть нацисти не вдавались до такого. Зокрема у 2013 році в Парижі відкрили квартиру, в яку з 1940 року ніхто не заходив. В той час як для росіян це типова практика з часів більшовицької революції 1917 року.

ЦНС закликає громадян на ТОТ фіксувати такі злочини росіян та передавати інформацію у Спротив.Бот для формування доказової бази яку буде використано у Міжнародному кримінальному суді.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiiany-vyluchaiut-na-tot-zaporizhzhia-nerukhomist-pid-vyhliadom-rekonstruktsii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top