Росіяни визнали, що тримають в полоні відому українську журналістку, яку викрали в Запорізькій області

Відома українська журналістка Вікторія Рощина, яка перебувала на тимчасово окупованій частині Запорізької області, зникла з зв’язку в серпні 2023 року.

Батько Вікторії звернувся з листом до міністерства оборони рф щодо зникнення своєї доньки. Російське міністерство підтвердило, що журналістку було «затримано», про це повідомив Володимир Рощин з НСЗУ.

«За наявними відомостями, Рощина Вікторія Володимирівна, 06.10.1996 року народження, затримана і наразі перебуває на території Російської Федерації», – йдеться у листі, підготовленому російською військовою поліцією.

Лист, датований 17 квітня, батько Вікторії отримав приблизно 22 квітня. Він звернувся до Міжнародного комітету Червоного Хреста, який підтвердив, що Вікторія перебуває в полоні, але наразі доступу до неї немає.

Раніше родичі Вікторії подавали запит до окупаційної прокуратури Маріуполя. Там повідомили, що справи проти неї не заведено. Листи до російських генеральної прокуратури, слідчого комітету та омбудсмена залишилися без відповіді.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiiany-vyznaly-shcho-trymaiut-v-poloni-vidomu-ukrainsku-zhurnalistku-iaku-vykraly-v-zaporizkiy-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top