Росіяни засудили трьох мешканців тимчасово окупованого Мелітополя за «тероризм»

росія знову влаштували судилище над громадянами України.

У південному окружному військовому суді, що знаходиться у ростові-на-дону, відбувся процес над трьома мешканцями тимчасово окупованого Мелітополя — Яніною Акуловою, Антоном Жуковським та Дмитром Сергєєвим, яких викрали росіяни.

Українців звинувачують у «тероризмі». За звітами, з 24 лютого 2022 року по вересень 2022 року вони нібито увійшли до «змови стосовно здійснення терористичного акту».

«Жуковський, Сергєєв і Акулова, вступивши в терористичну організацію, брали на себе обов’язки стосовно незаконного здобуття, перевезення, носіння та зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв та вибухових речовин, незаконного виготовлення з них саморобних вибухових пристроїв та вчинення терористичного акту», — повідомила пресслужба південного окружного військового суду.

Росіяни також стверджують, що Жуковський і Сергєєв, за допомогою співробітника українських спецслужб, знайшли схованку з вибуховою речовиною та вибуховим пристроєм, а також зброєю. А 11 жовтня 2022 року Акулова, керуючи автомобілем, перевозила до місця «майбутнього теракту» необхідні для виготовлення компоненти вибухового пристрою, але була затримана.

Зрозуміло, що російський суд визнав викрадених українців «винними».

Жуковському О.М. — 15 років у виправній колонії суворого режиму з відбуванням перших 5 років у в’язниці, зі штрафом у розмірі 800 000 руб.;
Сергєєву Д.С. — 15 років у виправній колонії суворого режиму з відбуванням перших 5 років у в’язниці, зі штрафом у розмірі 800 000 руб.;
Акуловій Я.П. — 9 років у виправній колонії загального режиму, зі штрафом у розмірі 700 000 руб.

Важливо зауважити, що подібні судові процеси є незаконними. Російські окупанти проводять їх для залякування мешканців тимчасово окупованих територій. Такі дії є порушенням міжнародного права та звичаїв війни.

Нагадаємо, 17 червня 2022 року в тимчасово окупованому Мелітополі на пр. 50-річчя Перемоги біля Промислово-економічного коледжу пролунав вибух. Окупаційна «влада» повідомила, що було вчинено замах на так звану директорку Департаменту освіти олену шапурову. У цьому звинуватили місцевого мешканця Ярослава Жука.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiiany-zasudyly-trokh-meshkantsiv-tymchasovo-okupovanoho-melitopolia-za-teroryzm.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top