Росіяни збираються зберігати вибухівку в машинних залах ядерних реакторів ЗАЕС

Адміністрацію Запорізької АЕС росіяни змушують відчинити їм машинні зали на енергоблоках ЗАЕС, щоб розмістити там весь свій військовий арсенал, чим порушують всі норми і вимоги щодо ядерної та радіаційної безпеки роботи АЕС.

Про це повідомляє Енергоатом у Телеграмі.

“Військові рф вимагають від адміністрації української атомної електростанції відчинити їм машинні зали на 1-му, 2-му і 3-му енергоблоках ЗАЕС, щоб розмістити там весь свій військовий арсенал. Це видається загарбникам більш безпечним, оскільки вони страшенно бояться «подарунків» від ЗСУ. Тож зараз до машзалів вони хочуть загнати танки, вантажівки, зброю з боєкомплектом тощо”, – йдеться в повідомленні.

В Енергоатомі наголошують: розмістивши там свій «мотлох», росіяни перекриють доступ пожежної техніки до трьох енергоблоків. В разі пожежі, ризик якої зросте завдяки таким діям, її гасіння буде вкрай проблематичним, адже спеціалізований транспорт просто не зможе під’їхати. Таким чином, російські загарбники порушують всі норми і вимоги щодо ядерної та радіаційної безпеки роботи АЕС. Окупанти ж планують зберігати зброю та вибухівку прямо в машинних залах енергоблоків найбільшої в Європі атомної електростанції.

Енергоатом вкотре закликає міжнародне співтовариство вжити всіх можливих заходів для звільнення української ЗАЕС від ворога.

Источник: https://forpost.media/vijna/rosiiany-zbyraiutsia-zberihaty-vybukhivku-v-mashynnykh-zalakh-iadernykh-reaktoriv-zaes.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top