Розбещення дитини в таборі на Запоріжжі обговорили в етері центрального телеканалу

Збоченця, який оголив та знімав на камеру сплячу дитину, взяв на поруки депутат Запорізької міської ради Олег Коломоець, однак в етері він не зміг відповісти на жодне з поставлених питань.

Про ситуацію, яка склалася після затримання вожатого одного з Бердянських таборів, говорили в етері UA:Перший в ток-шоу «По-людськи». До передачі звернувся батько постраждалої дитини, який побоюється, що збоченець уникне покарання.

Ведучі запитали думку адвоката, що він може сказати про свого підзахисного. Станіслав Грішин заявив, що вважає його хорошим хлопцем, який опинився у скрутних життєвих обставинах. А Олег Коломоець, депутат міської ради Запоріжжя, взагалі не зміг пояснити, яким дивом суд віддав хлопця йому на поруки. Замість того він почав розповідати про презумпцію невиновності, та в якийсь момент обмовився, що йому відомо набагато більше, ніж ЗМІ. На які подробиці натякав депутат — невідомо. Ще один момент, який обурив присутніх у студії — депутат знаходиться в Запоріжжі, в той час як підозрюваний мешкає в Києві. Тобто фактично ніякого контролю в Олега Коломойця над розбещувачем неповнолітніх не має.

Читайте також: В Запоріжжі провокатори вивісили плакат з цитатою Путіна

Источник: https://forpost.media/novosti/rozbeshchennia-dytyny-v-tabori-na-zaporizhzhi-obhovoryly-v-eteri-tsentralnoho-telekanalu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top