Розпочато реєстрацію на отримання допомоги від благодійного фонду в Запоріжжі (ФОТО)

Сьогодні, з 13:00 до 15:00 за адресою вул. Грязнова, 88А (Фортечна, окремий вхід між 1 та 2 під’їздом), відбудеться видача допомоги для матерів. У рамках ініціативи 30 матусь отримають бейбі-бокси, які включають вологі серветки та інший приємний подарунок.

БФ «ХЕППІ КІДС «(Happy kids) анонсував реєстрацію через телеграм-канал.

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням — https://t.me/BFHappyKids

Хто отримає допомогу?

Допомога призначена для двох категорій:

матусі ВПО, одинокі матері та багатодітні сім’ї, діти яких віком від 1 до 2 місяців (підгузки №1)сім’ї у третьому триместрі вагітності, також переселенці (без дитячої суміші).

Для участі необхідно заздалегідь зареєструватися, надіславши ПІБ та номер телефону. Учасники повинні мати при собі відповідні документи, включаючи довідку ВПО та відповідні документи, що підтверджують статус відповідно до умов. Також, якщо прийде не сам учасник, а довірена особа, необхідно надіслати фото з дитиною для підтвердження.

Список зареєстрованих учасників буде оголошено в коментарях після реєстрації. Заходьте за адресою та часом, вказаними вище, для отримання вашого подарунку. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/rozpochato-reyestratsiyu-na-otrimannya-dopomogi-vid-blagodijnogo-fondu-v-zaporizhzhi-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top