Розробнику фейкової “Дії” із Запоріжжя запропонували стажування в Мінцифрі

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін у Facebook, наголосивши, що в МВС орієнтовані будувати сервіс, а не каральний орган.

“Кіберполіція швидко знайшла хакера-самоучку, який нещодавно створив фейкову “Дію”. Так само швидко ми познайомили його з міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим. Хлопцю запропонували спокутати свою провину і постажуватися в Міністерстві”, – зазначив Євген Єнін.

За його словами, 21-річний хлопець все одно нестиме відповідальність по 358 статті ККУ за підробку, оскільки перед законом всі рівні.

Джерело: “Парламент.ua”

Нагадаємо, “горе-хакер” створив програмне забезпечення, що ідентично копіювало дизайн державного додатка “Дія”. Користувачі могли купити несправжній сервіс за 100 гривень, а всі гроші приходили на особисту картку та карту його сестри.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/rozrobniku-fejkovoi-dii-iz-zaporizhzhja-zaproponuvali-stazhuvannja-v-mincifri/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rozrobniku-fejkovoi-dii-iz-zaporizhzhja-zaproponuvali-stazhuvannja-v-mincifri

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top