Розвідка Британії оцінила наміри ворога провести військовий призов на окупованій частині Запорізької області

Російські загарбники готуються до проведення військового призову на окупованій території Запорізької області.

Про це йдеться в новому звіті міністерства оборони Великої Британії.

У відомстві нагадали, що ставленик Кремля Євген Балицький на окупованій частині Запорізької області підписав «указ», в якому йдеться про те, що Росія готує необхідну інфраструктуру та заходи для проведення призову на військову службу в окупованих районах регіону.

Це буде перший призов на тимчасово окупованій території Запорізької області з моменту її окупації Росією, зазначає розвідка.

Як наголошується в огляді, РФ розглядає цей призов як спосіб задовольнити потребу російських збройних сил у додатковому особовому складі.

Однак вплив він нього буде обмеженим, оскільки значна частина населення Запорізької області виїхала. Наприклад, у Мелітополі, найбільшому місті Запорізької області, що перебуває під російським контролем, залишилося лише 40% довоєнного населення, і половина з них – етнічні росіяни, яким пропонується робота в місті.

«Цей указ також є частиною ширшої кампанії російської влади на тимчасово окупованих територіях, спрямованої на примушення населення прийняти російське управління», – йдеться у звіті.

Це також узгоджується зі спробами переконатися, що мешканці мають паспорти РФ та проголосували на нещодавніх президентських виборах РФ.

«Кремль продовжує проводити невпинну політику русифікації на тимчасово окупованих територіях України», – додали у відомстві.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на окупованій частині Запорізької області загарбники проводять призов на строкову службу

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3772120/rozvidka-britanii-ocinila-namiri-voroga-provesti-vijskovij-prizov-na-okupovanij-castini-zaporizkoi-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top