Руйнівний ремонт траси: мешканці «об’їзного» села у Запорізькій області страждають від вантажівок

Доки мешканці намагаються заснути, на дорозі у самому центрі селища поруч з будинками гуркотять вантажівки. Жителі кажуть: фури постійно зачіпають паркани. Тому людям довелось самостійно виконувати роль регулювальників. Подекуди дорога селом – яма на ямі. Та ще й виникають нові хвилі на асфальті, що змушують хвилюватися мешканців села.

Про те, що жителі Григорівки відчувають дискомфорт від такої організації руху, знає голова Нооолександрівської громади. Каже за рішенням проблеми звертались до облдержадміністрації. Представники підрядної організації поки обіцяють розглянути інший варіант об’їзду, аби не турбувати григорівців. Втім, як скоро відбудуться ці зміни – невідомо. Ремонтні ж роботи обіцяють завершити до кінця серпня.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/rujnivnij-remont-trasi-meshkanci-ob-iznogo-sela-u-zaporizkij-oblasti-strazhdajut-vid-vantazhivok/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rujnivnij-remont-trasi-meshkanci-ob-iznogo-sela-u-zaporizkij-oblasti-strazhdajut-vid-vantazhivok

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top