Садочок в якому нещодавно виявили коронавірус – відновив роботу: вже прийнято 60 дітей

Садок «Сопілочка» в Енергодарі, який закрили на карантин через хворобу виховательки – відновив свою роботу.  Станом на 17 серпня до дитсадка прийнято 60 дітей.

Про це повідомляє прес-центр міської ради Енергодара.

Дитячий садок № 16 перебував на карантині з 5 по 14 серпня, в зв’язку з захворюванням  виховательки на коронавірус. Проте наразі, після виконання всіх карантинних заходів – почав працювати.

Повідомляється, що дошкільні заклади працюють в умовах адаптивного карантину із дотриманням всіх рекомендацій МОЗ. Щоранку при вході на територію закладу проводиться температурний скринінг дітей та осіб, які їх супроводжують. Протягом дня кожні дві години проводиться дезінфекція груп.

Ранкове приймання дитини до закладу та передачу після закінчення дня проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі. Батьки або особи, які їх замінюють, обов’язково одягають респіратор або захисну маску та гумові рукавички. Також на вході організовані місця для обробки рук антисептиками.

Сообщение Садочок в якому нещодавно виявили коронавірус – відновив роботу: вже прийнято 60 дітей появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/sadochok-v-jakomu-neshhodavno-vijavili-koronavirus-vidnoviv-robotu-vzhe-prijnjato-60-ditej.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top