СБУ ліквідувала на окупованій території Запоріжжя двох зрадників: подробиці

Внаслідок організованого СБУ підриву авто у тимчасово окупованому селищі Михайлівка Запорізької області ліквідовано двох зрадників — заступника керівника штабу «Мы вместе с Россией» Сергія Дідоводюка та його доньку Яну, заступницю голови «военно-гражданской администрации пгт Михайловка».

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

Дідоводюк був хазяїном «віджатого» у законних власників кафе «Гетьман», де харчувалися окупанти. Також він обіймав посаду заступника керівника штабу «Мы вместе с Россией». За повідомленням джерел, він входив у вузьке коло довірених осіб росіян і писав доноси на патріотів України. 

Разом і Дідоводюком ліквідована його 33-річна донька на ім’я Яна. Вона є заступницею «главы военно-гражданской администрации пгт Михайловка» В’ячеслава Бідняка та, за повідомленням джерел, його коханкою.

Сам Бідняк теж перебував в автомобілі в момент вибуху. Про його стан наразі невідомо. Також в машині перебувала дружина Сергія Дідоводюка. Вона травмована. 

Нагадаємо, армія нацистської росії зазнає великих втрат, тому намагається мобілізувати до свого війська жителів тимчасово окупованих територій Запорізької області. Так, в Енергодарі окупаційна влада створила «призовну комісію». Загарбники планують мобілізувати чоловіків 1996–2005 років народження, аби компенсувати втрати на полі бою.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/sbu-likviduvala-na-okupovaniy-terytorii-zaporizhzhia-dvokh-zradnykiv-podrobytsi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top