СБУ оголосила підозру у держзраді освітянці з Мелітополя, яка добровільна пішла на співпрацю з ворогом

Від початку російської агресії колишня асистентка вчителя одного з навчальних закладів перестала приховувати свої симпатії до країни-агресора. Вона погодилась на пропозицію співробітників фсб рф та почала збір інформації про учасників АТО/ООС, військовослужбовців ЗСУ, а також проукраїнськи налаштованих жителів, що чинять активний спротив окупаційній владі. За це окупанти обіцяли їй посаду у фейкових органах влади.

У квітні 2022 їі призначили на посаду в. о. «начальника відділу освіти Мелітопольського району», а у липні затвердили на посаді «начальника управління освіти».

Щоб виправдати «високу довіру», жінка продовжила співпрацю з спецслужбою рф та завзято виконували їх вказівки. Вона схиляла педагогів до співпраці з «новою владою» та погрожувала незаконними переслідуваннями.

На початку навчального року активно взялась «відновлювати» роботу закладів освіти у районі та сформувала списки прихильників окупаційної влади, які б хотіли працювати під її «керівництвом».

Наразі слідчі СБУ повідомили зрадниці про підозру за ч. 2 ст. 111 та ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/sbu-oholosyla-pidozru-u-derzhzradi-osvitiantsi-z-melitopolia-iaka-dobrovilna-pishla-na-spivpratsiu-z-vorohom.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top