СБУ ретельно відслідковує на Запоріжжі усіх клевретів російських нацистів: деталі

Служба безпеки та Національна поліція встановили особи і зібрали доказову базу на ще 32 колаборантів, які вступили до окупаційного «головного управління мвс рф по Запорізькій області».

За інформації УСБУ в Запорізькій області, у лавах псевдоустанови їх включили до складу Бердянського, Василівського та Мелітопольського підрозділів окупаційного органу. Двоє фігурантів обійняли «керівні посади». Інших – призначили до підрозділів «слідства, карного розшуку, інспекції безпеки дорожнього руху, тилового і кадрового забезпечення та чергової частини».

Встановлено, що у лавах псевдоутворення вони виконують каральні завдання агресорів з придушення опору та залякування мешканців тимчасово окупованої території регіону. Для цього використовують масові репресії, переслідування і незаконні затримання громадян, зокрема учасників руху спротиву.

Під час «рейдів», рашисти викрадали людей та ув’язнювали їх до російських катівень облаштованих у тимчасово захоплених будівлях. У застінках, потерпілих піддавали жорстоким тортурам, сподіваючись схилити їх до співпраці з окупантами. Також зловмисники вдиралися до помешкань українських патріотів та під виглядом «обшуків» викрадали приватне майно громадян, у тому числі гроші та автомобілі. Крім цього, колаборантів залучали до охорони «виборчкомів» під час фейкових плебісцитів у тимчасово захопленій частині території регіону.

СБУ і Національна поліція зібрали всі установчі дані на кожного з фігурантів, задокументували їхню злочинну діяльність і встановили основні місця їхнього перебування.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили зловмисникам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

.

.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/sbu-retelno-vidslidkovuie-na-zaporizhzhi-usikh-klevretiv-rosiyskykh-natsystiv-detali.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top