СБУ відзначає 28 річницю створення центру спецоперацій “А”

“28 років ви, спецпризначенці СБУ, цілодобово працювали, тренувались і вдосконалювались, затримували злочинців, здобували бойовий досвід і формували власні традиції – щоб саме сьогодні використати всі свої вміння для захисту країни.

Ви там, де найважче – на передовій. Де не витримують сталь і бетон, але мужньо стоять українські Герої.

Через специфіку спецслужби ми не завжди можемо публічно говорити про результати вашої роботи, але знаємо, що вони – надважливі для держави. І весь український народ вдячний вам за службу!”, – йдеться у привітанні.

Також очільник СБУ наголосив, що вони пам’ятають всіх загиблих співробітників Центру спецоперацій «А» та болісно переживають кожну втрату.

“Але вся країна також знає – як би не було складно, ви не відступите і виконаєте поставлене завдання. Тож щиро бажаю вам сил і наснаги, Божого захисту і удачі. Щоб кожен із вас повернувся до своїх родин живим та неушкодженим. І нехай молитви ваших рідних будуть почуті!”, – підсумував Іван Баканов.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/sbu-vidznachaie-28-richnicju-stvorennja-centru-specoperacij/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=sbu-vidznachaie-28-richnicju-stvorennja-centru-specoperacij

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top