СБУ викрила ще 14 освітян-колаборантів, які допомагають ворогу русифікувати українські школи

У результаті слідчо-оперативних дій 14 педагогам повідомлено про підозру у добровільній співпраці з ворогом. Серед них – керівники створених російськими загарбниками «відділів освіти», а також декани факультетів і директори захоплених українських шкіл та «вишів».

Так на тимчасово окупованій частині Херсонщини викрито очільницю «Новокаховської школи № 1», яка за дорученням гауляйтера Сальдо вивезла до Генічеська все майно навчальних закладів. А в Маріуполі встановлено особу керівниці місцевого «відділу освіти» терористичної організації «днр».

Крім цього, співробітники СБУ викрили «декана педагогічного факультету Маріупольського державного університету днр». Разом з іншими педагогами вона організувала знищення українських підручників у даному закладі.

Наразі цим та іншим фігурантам повідомлено про підозру за ст. 111-1 КК України (колабораційна діяльність).

Кожен вчитель, який зрадив свою країну, брав участь у насильницькій русифікації та тиску на дітей буде відповідати за свої дії.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/sbu-vykryla-shche-14-osvitian-kolaborantiv-iaki-dopomahaiut-vorohu-rusyfikuvaty-ukrainski-shkoly.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top