СБУ встановила ще 2 зрадників, які допомагають країні-агресору підтримувати окупаційний режим на території Запорізької області

Співробітники СБУ зібрали докази добровільної співпраці з ворогом ще 2 зрадників, які обіймають «посади» в органах місцевої влади на тимчасово окупованих територіях.

Зокрема, підозру від СБУ отримав колишній сторож одного з  навчальних закладів Михайлівки. Зрадник з початком широкомасштабного вторгнення зрадів приходу військових рф та в обмін на лояльне ставлення усіляко догоджав окупантам. За це його призначили старостою так званого «Высоковского поселкового совета», створеного окупаційною владою на тимчасово окупованій території Роздольської сільської територіальної громади.

На своїй «посаді» він виконує усі вказівки окупаційної влади заради  підвищення іміджу держави – агресора та формування  у місцевого населення думки невідворотності встановлення російської влади на частині території України. За ці зусилля його призначили ще й головою фракції «единая россия» від Михайлівського району.

Інший колаборант – мешканець Бердянського району, теж активно співпрацює з ворогом. З початком широкомасштабного вторгнення рф в Україну, він  добровільно пішов на співпрацю з окупаційною адміністрацією країни-агресора та запропонував свої послуги. Він усіляко допомагав окупантам, у тому числі сприяв у наданні будівельних матеріалів та техніки, що використовувались для облаштування фортифікаційних споруд на лінії зіткнення.    За це його призначили головою с. Азовське.

На своїх «посадах» зрадники усіляко сприяють діяльності окупаційної влади, беруть активну участь в організації та проведенні пропагандистських акцій, на яких активно агітують земляків підтримувати окупантів.

Вони свідомо надають сприяння окупантам в управлінні захопленими об’єктами житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв’язку, що перебувають у комунальній власності.

Також вони брали активну участь в організації та проведенні незаконного референдуму на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

«Слідчі кваліфікували дії колаборантів за ч. 5 ст. 111-1 КК (добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора) Кримінального кодексу України»,  — повідомили у пресгрупі УСБУ в Запорізькій області.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/sbu-vstanovyla-shche-2-zradnykiv-iaki-dopomahaiut-kraini-ahresoru-pidtrymuvaty-okupatsiynyy-rezhym-na-terytorii-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top