СБУ застерігає громадян від несанкціонованого застосування безпілотників

Останнім часом фіксується збільшення активності невстановлених безпілотних літальних апаратів (БПЛА) у районах розташування об’єктів критичної інфраструктури.

Так, лише за останні два місяці зафіксовано 3 випадки появи БПЛА над територією різних об’єктів.

СБУ нагадує про відповідальність за ведення несанкціонованої фото- та відеозйомки, режимних та військових об’єктів Збройних Сил України, а також спроб несанкціонованого проникнення на їхню територію. Також інформуємо, що в районах проведення навчань, над військовими частинами, полігонами та об’єктами критичної інфраструктури всі помічені безпілотні літальні апарати будуть знешкоджені. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.

Управління Служби безпеки України в Запорізькій області звертається до громадян із проханням повідомляти про знаходження підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами. Телефон довіри УСБУ в Запорізькій області (061) 764-46-58.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/sbu-zasterigaie-gromadjan-vid-nesankcionovanogo-zastosuvannja-bezpilotnikiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=sbu-zasterigaie-gromadjan-vid-nesankcionovanogo-zastosuvannja-bezpilotnikiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top