«Сегодня был очень сложный день»: в запорожской гимназии опровергают факт изнасилования ученика

В элитной, 28-ой гимназии, дали официальный комментарий относительно скандала вокруг изнасилования пятиклассника.
60-летняя местная жительница написала заявление в полицию о том, что ее внука — ученика 5-ого класса, изнасиловали бутылкой.
В полиции информацию не подтвердили до проведения всех экспертиз. В гимназии после молчания заявили, что информация, опубликованная одним из блогеров, фейковая.
Сьогодні був дуже важкий день в історії нашої гімназії. Фейкова, неперевірена інформація, викладена в соціальних мережах. Так, 19 березня, у п’ятницю, сталася конфліктна ситуація між двома учнями. Ця ситуація не залишилася поза нашою увагою – зустрілися батьки хлопців з класним керівником, розібрали ситуацію, винна сторона принесла свої вибачення. Конфлікт був вичерпаний. Визначені виховні заходи до учасників подій.
Але, у неділю з’являється пост в соціальних мережах, у якому стверджувалося, що стався злочин. Це призвело до ескалації конфлікту: знову викликалися діти, батьки, працювали представники ювенальної поліції. Інформація стосовно скоєння злочину на території гімназії не підтверджена!
Дякуємо всім, хто не сприйняв на віру інформацію з соціальних мереж, всім хто підтримав гімназію та не втратив довіри до неї! Адміністрація гімназії.
Некоторые пользователи соцсети уже заявили, что в гимназии попросту пытаются замять скандал. Источник: https://zanoza-news.com/n/2021/03/23/33461

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top