Серед зрадників на тимчасово окупованих територіях шириться паніка та «народний бунт»

Серед колаборантів Запорізької області стрімко наростає паніка. Про це в ефірі національного марафону заявив мер тимчасово окупованого Мелітополя Іван Федоров. Він зазначив, що зрадники України нарешті зрозуміли, що варіанти закінчення не тільки їхньої кар’єри, але й в цілому життя — доволі невтішні.

Перш за все, місцеві гауляйтери з грудня не виплачують кошти мелітопольским колаборантам. Серед зрадників наростає народний бунт, адже обіцяні золоті гори аж ніяк не відповідають реальному стану речей — в найкращих традиціях «по-руськи».

У Василівці колаборанти готуються до евакуації – розробили план у разі відступу «другої армії світу» Згідно з планом колаборанти з родинами мають втекти в Крим за дві години до відступу російських військових.

Гауляйтери Дніпрорудного та Бердянська отримали строк ув’язнення від українського суду — 10 і 15 років відповідно. А заступника так званого «голови адміністрації» Кам’янки-Дніпровської взагалі нарвався на покарання від «своїх» — за розкрадання грошей фсб посадили його на підвал.

Крім цього, як вже повідомляв Форпост, вчора в центрі Мелітополя злетіло в повітря авто посібника окупаційної влади Івана Ткача. З початку повномасштабного вторгнення росії він пішов на співпрацю з гауляйтерами і став керувати підприємством «Міський транспорт». Від отриманих поранень зрадник загинув. Партизанський рух стверджує, що це — не їхніх рук справа, а Ткача насправді прибрали служби фсб.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/sered-zradnykiv-na-tymchasovo-okupovanykh-terytoriiakh-shyrytsia-panika-ta-narodnyy-bunt.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top