Серія домашніх матчів для баскетбольного клубу “Запоріжжя” триває

«Миколаїв» приїхав до Запоріжжя з кадровими втратами, одразу троє гравців пропускали цю гру. У господарів досі заліковує травму американський легіонер Джош Форчун. Інтрига в матчі протрималася стартові кілька хвилин. “Миколаїв” повів у рахунку 9:7, але після тайм-ауту Валерія Плеханова запоріжці видали безпощадний відрізок 15:0. Серія триочкових у другій чверті власне поставила крапку у грі. П’ять поспіль влучень менше ніж за три хвилини — це рекорд “Запоріжжя” в сезоні. Розгромний результат 57:23 за підсумком половини гри не залишав шансів “Миколаєву”. Господарі довели гру до впевненої перемоги 95:63, а капітан команди Олександр Сізов встановив особистий рекорд у Суперлізі, реалізувавши п’ять із шести дальніх кидків, що стало приємним подарунком у день народження доньки.