Сервісний центр МВС у Пологах відкривався у два етапи

Першим до роботи спільними зусиллями міста та району торік підготували реєстраційне відділення.

Цього року реконструювали інший корпусу сервісного центру. 300 тисяч гривень виділили з бюджету Пологівської міської ради. Стільки ж надали і з обласного. Сучасний ремонт, меблі, техніка. У новому екзаменаційному відділенні можна комфортно та швидко отримати або обміняти посвідчення водія, скласти екзамен тощо.

За день у сервісному центрі обслуговують до 40-ка осіб. Загалом, прийняти можуть до сотні. Ссервісний центр, крім пологівців, обслуговує і жителів Оріхова, Гуляйполя, Новомиколаївки, Більмака, Розівки. Без територіальної прив’язки послугами центру може скористатися кожен громадянин України. Наприклад, аби переоформити авто чи відновити загублені документи.

Крім якісних послуг, діяльність сервісного центру поповнює і міські бюджети. На рік ця сума для міста Пологи сягає семисот тисяч гривень. Надалі у планах — розвиток спектру послуг сервісного центру, а саме робота мобільних бригад. Вони, згідно з графіком, будуть виїжджати у сільську місцевість і туди, де на сьогодні відсутні стаціонарні сервісні центри МВС.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/servisnij-tsentr-mvs-u-pologah-vidkrivavsya-u-dva-etapi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top