«Шахтар» мінімально поступився «Арсеналу» в Лізі чемпіонів УЄФА

Футболісти донецького «Шахтаря» провели третій поєдинок в основній сітці Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2024/25.

«Гірники» в столиці Англії зазнали мінімальної поразки від лондонського «Арсенала» – 0:1.

Єдиний гол зустрічі виявився на рахунку голкіпера українського колективу Дмитра Різника, який не з власної волі відзначився автоголом.

фото – Getty Images

По ходу другого тайму він же врятував свою команду від другого пропущеного гола, відбивши пенальті, який зголосився виконувати Леандро Троссар.

Getty Images/Global Images Ukraine

На 29-й хвилині після удару Габріеля Мартінеллі м’яч зрикошетив у ворота «Шахтаря» від голкіпера Дмитра Різника…

Бельгійський півзахисник «Арсенала» Леандро Троссард не реалізував пенальті на 77-й хвилині.

Наступними суперниками «Шахтаря» у турнірі будуть швейцарський «Янг Бойз» (6 листопада), нідерландський ПСВ (27 листопада), німецька «Баварія» (10 грудня), французький «Брест» (22 січня) та німецька «Боруссія» з Дортмунда (29 січня).

Загалом на цьому етапі грають 36 команд, які проведуть по вісім матчів. Вісім найкращих клубів автоматично потраплять до плей-офф, а команди, що посіли місця з дев’ятого по 24-те, у двоматчевих протистояннях боротимуться за путівки до 1/8 фіналу.

Ліга чемпіонів-2024/2025. Етап ліги. 3 тур

«Арсенал» (Англія) — «Шахтар» (Україна) — 1:0 (1:0)

Гол: Різник (29, автогол).

На 77-й хвилині Троссард («Арсенал») не реалізував пенальті (воротар).

«Арсенал»: Рая, Вайт (Меріно, 46), Саліба, Габрієл, Калафйорі (Льюїс-Скеллі, 71), Райс, Партей, Троссард (Жоржиньйо, 88), Жезус (Стерлінг, 68), Мартінеллі, Гавертц.

«Шахтар»: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Педро Енріке, Криськів, Бондаренко (Марлон, 87), Судаков, Зубков (Педріньйо, 64), Егіналду (Траоре, 84), Сікан (Кевін, 64).

Арбітр: Бенуа Бастьєн (Франція).

Попереджені: Вайт (34), Мартінеллі (84) — Педро Енріке (90+6).

22 жовтня. Лондон. Стадіон «Емірейтс».

/uaf.ua/article/52607

Сообщение «Шахтар» мінімально поступився «Арсеналу» в Лізі чемпіонів УЄФА появились сначала на Газета МИГ.