Ще чистіше: Метінвест планує посилити екологічну модернізацію та почати виготовляти «зелену сталь»

За її словами, на світовому металургійному ринку в тренді – декарбонізація, тобто зменшення вуглецевого впливу на атмосферу. А також – використання у виробництві енергії сонця та вітру. Працювати за цими принципами планують і в компанії Метінвест.

“Ми перед собою ставимо за мету поступово перейти взагалі від цього типу виробництва на абсолютно новий, більш зелений, більш чистий тип. І якщо наша сталь буде вироблятися із зеленої електроенергії, шляхом отримання зеленого водню, а не розщеплення коксу або спалювання коксу, вона буде вважатися кращою сталлю, то такі компанії, як «Мерседес» стоятимуть в черзі за цією сталлю”, – зазначила генеральна директорка ТОВ «Метінвест Інжиніринг» Мар’я Васильєва.

Екологічна модернізація на підприємствах Метінвесту триває. Увагу в компанії приділяють і підготовці спеціалістів нової формації, яких навчатимуть в університеті Метінвест політехніка. Саме вони будуватимуть в Україні металургію майбутнього.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/shhe-chistishe-metinvest-planuie-posiliti-eko-reformu-ta-pochati-vigotovljati-zelenu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=shhe-chistishe-metinvest-planuie-posiliti-eko-reformu-ta-pochati-vigotovljati-zelenu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top