Ще одну частину запорізьких мостів готують до укладання асфальту

Як повідомляють у прес-службі Служби автодоріг, на спорудженні автотранспортної магістралі через річку Дніпро, з’їзд з моста Преображенського на набережну автомагістраль, мостобудівники наносять гідроізоляційний шар.

Для гідроізоляції працівники спеціальний засіб, який утворює водонепроникну мембрану. Фахівці стверджують, що гідроізоляційний шар є необхідною складовою при будівництві мостів для захисту бетонних, залізобетонних та металевих конструкцій з подальшим укладанням дорожнього шляху.

Гідроізоляцію будуть наносити на усі споруди мосту. Зараз для таких робіт готують інші частини об’єкту. Там наразі встановлюють деформаційні шви, обгороджування і бар’єрні огорожі.

Нагадаємо, що на будівництві автомагістралі через Дніпро в Запоріжжі задіяні 500 працівників. Завершити першу чергу будівництва, міст з Хортицького району на острів, повинні вже у цьому році.

Роботи на об’єкті ведуться цілодобово.Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/shhe-odnu-chastinu-zaporizkih-mostiv-gotujut-ukladannja-asfaltu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=shhe-odnu-chastinu-zaporizkih-mostiv-gotujut-ukladannja-asfaltu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top