Щеплення будуть безкоштовними: як і коли у Запоріжжі розпочнеться вакцинація проти COVID’у

За словами директору департаменту охорони здоров’я Запорізької обладміністрації, вакцинація розпочнеться вже в кінці лютого – на початку березня. Зараз Україна очікує поставок вакцини AstraZeneca і Pfizer. І вакцинацію проводитимуть безкоштовно.

Загалом кампанія триватиме 1 рік, і завершити її планують вже у березні 2022. За цей період, у 5 етапів, хочуть вакцинувати не менше 50% населення України. У Запорізькій області проводити вакцинацію будуть мобільні бригади і територіальні центри первинної медико-санітарної допомоги. Як тільки розпочнеться кампанія, кожен бажаючий може записатися на щеплення у свого сімейного лікаря, через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я або онлайн на веб-порталі Міністерства охорони здоров’я.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, проводитимуть вакцинацію поетапно для різних верств населення та окремих категорій. Першими щеплення проти COVID отримають лікарі, що працюють з ураженими цим вірусом пацієнтами.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/shheplennja-budut-bezkoshtovnimi-jak-koli-u-zaporizhzhi-rozpochnetsja-vakcinacija-proti-covidu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=shheplennja-budut-bezkoshtovnimi-jak-koli-u-zaporizhzhi-rozpochnetsja-vakcinacija-proti-covidu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top