Що планують побудувати в Запоріжжі у 2022 році

До запланованого у цьому році потрапив проєкт з облаштування велодоріжок. Програма передбачає створення у майбутньому цілісного веломаршруту Прибережною магістраллю від вулиці Новокузнецької, що у Південному мікрорайоні до вулиці Тюленіна. Для реалізації на першому етапі проєкту розробники пропонують ділянку від вулиці Глісерної до вулиці Запорізької.

Також упродовж року хочуть реконструювати набережну. Мають з’явитися велодоріжки, зона для активного відпочинку, пляжна зона, екстрім-парк і дитячі майданчики. Також згідно ескізам можливе розширення тротуарної зони, облаштування пішохідного переходу. Ескіз майбутнього проєкту з благоустрою набережної презентували у листопаді.

Оновлення продовжуються й на Хортиці. Серед планів на 2022 та наступні роки є будівництво Музею Судноплавства, реконструкція внутрішньої частини будівлі Музею історії Запорозького козацтва, будівництво майдану «Співоче поле».

У місті планують збудувати й сучасний урбан-парк. Перший урбан-парк нещодавно відкрили на столичному ВДНГ. На черзі – будівництво таких локацій по всій Україні. Один з них може незабаром з’явитися у Запоріжжі. У парку будуть зібрані майданчики для різних вуличних культур, як паркур, скейт, воркаут, баскетбол.

Крім того, продовжується реалізація програми “Код міста”, аби впорядкувати зовнішній вигляду вулиць, зберегти архітектурні та історичні пам’ятки. Також у 2022 році передбачено встановити 40 спеціальних пам’ятних табличок на будинки, які є частиною культурної спадщини нашого міста.

Джерело: Туристичний інформаційний центр Запоріжжя

Нагадаємо, запоріжці зможуть дізнатися більше про визначні архітектурні пам’ятки міста. Відтепер 16 будівель оснащені табличками з QR-кодами.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/shho-planujut-pobuduvati-v-zaporizhzhi-u-2022-roci/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=shho-planujut-pobuduvati-v-zaporizhzhi-u-2022-roci

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top