Що реалізують наступного року в Запоріжжі за програмою «Велике будівництво»

Один з проєктів – реконструкція інфекційно-боксованого діагностичного відділення КНП «Міська дитяча лікарня №5» (вул. Новгородська, 28А).

Проєктом передбачено ремонт приміщення та покрівлі, модернізацію інженерних мереж, часткову заміну вікон та дверей, заміну електричних мереж, улаштування вентиляційної системи, монтаж пожежної та охоронної сигналізацій, благоустрій території з улаштуванням автостоянки й інше.

Ще один проєкт – реконструкція Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива» (вул. Героїв 55-ї бригади, 3б). Там заплановано відновлення будівництва додаткового корпусу та комплексна реконструкція існуючих, благоустрій та озеленення території.

У рамках президентської програми планується також провести капітальний ремонт Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №40 з поглибленим вивченням англійської мови (вул. Героїв 93 бригади, 18А). Проєктом передбачається проведення робіт як у будівлі, так і на території школи.

Міська влада не залишила без уваги й дитячі садочки. До списку об’єктів «Великого будівництва» планують включити два дитсадки: №1 (вул. Українська, 59) та №256 «Пролісок» (вул. Історична, 30). Там планують провести капітальні ремонти.

До списку об’єктів програми Президента України також хочуть внести Палац культури «Орбіта» (вул. Лермонтова, 9). За проєктом там передбачений ремонт покрівлі, утеплення фасаду будівлі, капітальний ремонт великої зали та інших приміщень, а також благоустрій прилеглої території.

Читайте також: у Запоріжжі презентували проєкт реконструкції площі Фестивальної, яка чекає на оновлення вже понад 20 років.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/shho-realizujut-nastupnogo-roku-v-zaporizhzhi-za-programoju-velike-budivnictvo/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=shho-realizujut-nastupnogo-roku-v-zaporizhzhi-za-programoju-velike-budivnictvo

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top