Що таке сліпони?

Поняття Сліпони

Перше з чого хотілося б почати цю статтю, так це зі слів “сліпони – НЕ кеди”. Багато людей помиляються, думаючи, що сліпони і кеди – це види взуття, які відносяться до одного модельного ряду.

Із спільного у них тільки товста підошва і низький фасон. Далі їх шляхи розходяться.

Кеди розраховані для активного відпочинку / спорту, в той час, як сліпони відмінно вписуються в повсякденні образи.

Крім цього, сліпони – взуття без шнурків з об’ємним вирізом. Що ще можна говорити, коли вся філософія цих видів взуття кардинально відрізняється.

Чому сліпони зараз в моді?

Уважний “модник” помітить, що тренд сліпони нітрохи не зменшує свої обороти, а навпаки – набирає. З чим це може бути пов’язано?

Раніше дівчата прагнули привернути до себе увагу, використовуючи все, що тільки можливо: епатажні макіяжі, креативні зачіски, яскравий, незвичайний одяг і взуття. І все це на шкоду своєму комфорту.

Сьогодні все виглядає зовсім інакше: для дівчат в першу чергу важлива зручність взуття, її універсальність і сполучуваність з іншими речами. Саме тому сліпони запали в серця багатьох цінителів комфорту.

Сліпони можна носити довго

Незважаючи на весь масив підошви, який відлякує “новачка”, сліпони вважаються не просто дуже зручним, але, навіть, корисним взуттям. Тут слід зауважити, що мова йде про якісні моделі від відомих виробників.

Підошва зроблена з м’якої гуми, яка відмінно амортизує вашу ногу. Взуття подібного плану лікарі-ортопеди рекомендують носити абсолютно всім.

Матеріал верху – натуральна тканина, яка пропускає повітря. Виріз для ноги досить великий. Все це в сукупності призводить до одного висновку: вони ідеально підходять для літнього періоду.

Деякі моделі можуть бути просочені спеціальними засобами, які призначені для відводу вологи – як правило така технологія застосовується тільки в демісезонних сліпонах.

Якщо ви все ще не купили сліпони, рекомендуємо відвідати магазин Born2be.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/shho-take-sliponi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=shho-take-sliponi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top