Що таке Туриновер

Кожен стероїдний препарат, який приймається представниками силових видів спорту, чинить свою особливу дію на організм. Цілі прийомів цих фармакологічних засобів можуть відрізнятися одна від одної, але використання має бути цілком виправданим. Велика кількість спеціалізованих інтернет-магазинів пропонує туриновер купити в Києві для покращення показників сили та витривалості.

Особливості застосування Туриноверу в спортивній сфері

Стероїд Туриновер з 1960 року широко застосовувався в медичній практиці, але до активного компоненту придивилися і атлети з бодібілдерами. Розповсюдження анаболіку закономірне, оскільки сильнодіючий склад чинить м’яку дію на системи органів людини. З дотриманням всіх правил вживання, прихильники «залізного спорту» легко досягають поставлених завдань:

 • активний набір сухої м’язової маси;
 • підвищення апетиту;
 • якісне збільшення сили на витривалості.

Найчастіше засіб приймають в тих випадках, коли потрібно підвищити продуктивність при великих інтенсивних навантаженнях. Приріст кількості м’язових волокон не є основним при прийомі анаболіку, тому культуристи після закінчення циклу зовсім не втрачають набрану мускулатуру. Стероїд часто рекомендують новачкам, які не практикували використання спортивної фармакології.

Професіонали, які звикли до вживання подібних препаратів, комбінують його з іншими ліками, головною метою яких є збільшення сухої маси. Але лише медичний фахівець разом з тренером після обстеження точно та вірно розрахують дозування та термін застосування, що принесе корить організму, без виникнення будь-яких проблем. Властивістю дії Туриновера визначається активна фаза після шостої неділі курсу, але тривалість має становити вісім тижнів. Тому необхідно відповідально ставитися до інструкції.

Переваги використання туринаболу

Діючим активним компонентом даного стероїду є похідний елемент чоловічого гормону тестостерону. Саме цим пояснюються максимальні ефективність та дієвість анаболічного медикаменту. Можливість туринабол купити за доступними цінами є на багатьох онлайн-платформах, але завжди потрібно перевіряти супровідну документацію – ліцензії та дозволи. 

Шалена популярність засобу насамперед пов’язана з:

 • нарощуванням м’язової маси;
 • збільшенням силових показників;
 • зростанням стійкості та витривалості;
 • спалюванням зайвих жирових шарів.

Даний стероїд випускається лише в таблетованій формі, тому його варто з обережністю застосовувати через токсичний вплив на печінку. Анаболік приймається новачками та досвідченими спортсменами з метою проведення тривалих тренувань, зменшення втоми та больових відчуттів при інтенсивних навантаженнях.

Фахівці виділяють групу людей, яким прийом Туринаболу небажано, оскільки дія препарату призводить до різкого вираження побічних реакцій в вигляді зниження природної кількості тестостерону, нервового виснаження, підвищеного рівня холестерину. Якщо діагностовані проблеми з серцем, нирками, печінкою, простатою та ракові захворювання, стероїд протипоказаний через ризик заподіяння суттєвої шкоди людині.

Специфіка використання туринаболу та Туриноверу спортсменами

Кожен спортсмен перед початком використання сильнодіючих речовин повинен відповісти собі на єдине запитання: яких результатів має досягнути. Робота над красивим підтягнутим тілом не завжди передбачає вживання стероїдних анаболіків. Адже постійні заняття в спортзалах та збалансоване харчування допоможуть отримати струнке та привабливе тіло.

Якщо цілі стоять набагато вищі, наприклад, вибороти призове місце в чемпіонаті з пауерліфтингу, то в даному випадку вдавання до спортивної фармакології практично завжди виправдане. Але курс має обов’язково розраховуватися кваліфікованими фахівцями, виходячи з особливостей здоров’я та самопочуття людини.

Туринабол та Туриновер покликані перш за все збільшити силу при тривалих інтенсивних навантаженнях. Активний склад не є агресивним при впливі на тіло, тому застосовується як новачками при моно-циклі, так і досвідченими представниками важких дисциплін при комбінуванні з іншими медикаментам. В обох випадках рішення про доцільність використання приймається лікарями після ретельного обстеження.

Доступна вартість стероїду часто призводить до невиправданого збільшення дозування та тривалості курсу спортсменом. Такі дії є помилковими та завдають великої шкоди. Тренери постійно наголошують на тому, що перевищення дози та терміну циклу ніяких результатів для нарощування сухої маси або витривалості не принесуть. Але вони загрожують загостренням хронічних захворювань, виникненню проблем в роботі серцево-судинної системи.

Прийом фармакологічної продукції у формі таблеток завжди мають суттєвий токсичний вплив дію печінку, тому зловживання в будь-якому випадку корисним не буде.

Переваги купівлі стероїдних засобів цілими курсами

Майданчики з продажу спортивної фармакології займаються реалізацією окремих найменувань стероїдних препаратів, але часто пропонують готові курси з комбінованих засобів. Останній варіант є досить вигідним, адже:

 • придбання комплексу розчинів для ін’єкцій або таблеток на цілий цикл допомагає уникнути невикористаних ліків після закінчення прийому;
 • економії коштів при замовленні стероїдів на повну схему;
 • ефективний підбір медикаментів дасть змогу опрацювати кілька завдань спортсмена;
 • можливість заміни засобів у разі неприйнятті їх організмом.

Але кожен має розуміти, що невиправдане збільшення терміну застосування та дозування негативно впливає на спортсмена. Тому лише лікар здатен дати остаточну відповідь, варто починати вживання анаболіків чи ні. 

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top