Що вразило майбутніх металургів на комбінаті «Запоріжсталь»

Першокурсники запорізького інженерного інституту побували на комбінаті «Запоріжсталь»

На комбінаті «Запоріжсталь» побували першокурсники Інженерного інституту ЗНУ (колишня Інженерна академія). Студенти побували в основних цехах комбінату. Тут майбутні металурги змогли своїми очима побачити, як народжується сталь.

Перед початком екскурсії молоді люди змогли поспілкуватися зі спеціалістом Центру кар’єри Метінвест і дізнатися про можливості працевлаштування на провідні запорізькі підприємства.

Першокурсники запорізького інженерного інституту побували на комбінаті «Запоріжсталь»

— Центр кар’єри Метінвест — це централізований відділ кадрів для всіх наших виробничих майданчиків. У Запоріжжі це «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив» Запорізький ливарно-механічний завод та «Запорожскокс». Ви можете звернутися до нас, і ми розповімо про всі вакансії на всіх підприємствах. Вам не потрібно їздити на кілька підприємств, «стукати» у відділи кадрів. Ми вам можемо допомогти скласти резюме, супровідні листи. Розповімо про всі актуальні вакансії, — зазначила провідний фахівець з підбору персоналу Центру кар’єри Метінвест Анастасія Волох. — Сподіваюся, коли в подальшому коли будете визначатися з місцем роботи, ви відвідаєте наш офіс. Можна працювати і під час навчання. Цей варіант підійде тим, хто вчиться заочно або на вільному відвідуванні.

 Анастасія Волох

Завдяки екскурсії на комбінат майбутні металурги змогли краще зрозуміти, як виробляється сталь, і які процеси відбуваються в кожному з цехів. Студенти зізнаються: побачене їх просто вразило.

студенти

— Я вражений, особливо сподобалося в «гарячому» цеху, — розповів учасник екскурсії Данило Ровненко. — Якщо чесно, уявляв собі комбінат трохи по-іншому, не таким масштабним. А тут потужне виробництво, сучасні технології. Цікаво було дізнатися, де, що і як відбувається, побачити це вживу. Я вибрав технічну спеціальність, щоб розвивати своє місто і просувати його вперед. І після закінчення вузу швидше за все прийду працювати саме на «Запоріжсталь».

Данило Ровненко

Ще одна учасниця екскурсії Валерія Ардаб’єва зізнається: екскурсія на комбінат ще раз переконала її в правильності обраної професії.

— Дуже цікаво. Нарешті побачила виробництво своїми очима. Нещодавно у нас була зустріч з генеральним директором комбінату, він розповідав нам про виробництво. Але побачити все самим — це зовсім інше. Це ще більше зміцнило мою впевненість, що я пішла в металургію не дарма. Я очікувала побачити масштабне виробництво і мої очікування виправдалися. Робота цікава. Досить небезпечна, і люди, які йдуть сюди працювати, дуже сміливі, — поділилася Валерія Ардаб’єва. — Я хотіла б працювати саме тут, на «Запоріжсталі», в цеху холодної прокатки №1.

Валерія Ардаб'єва

Нагадаємо, що на комбінаті «Запоріжсталь» діють програми підтримки молодих спеціалістів. Так, молоді співробітники, які в перший рік після працевлаштування зарекомендували себе як сумлінні і відповідальні працівники та не отримали жодного зауваження, отримують премію у розмірі 400 доларів.

студенти

В цьому році Групі Метінвест, до складу якої входить комбінат «Запоріжсталь», виповнюється 15 років. І розвиток компанії напряму залежить від її креативних, амбіційних та молодих працівників.

Читайте також: Запорізьким студентам розповіли про секрети успіху в кар’єрі

Сообщение Що вразило майбутніх металургів на комбінаті «Запоріжсталь» появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/shho-vrazilo-maybutnih-metalurgiv-na-kombinati-zaporizhstal

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top