Що вразило учасників унікальної освітньої програми на запорізькому підприємстві

На комбінаті «Запоріжсталь» побували учасники унікальної освітньої програми

На комбінаті «Запоріжсталь» побували учасники програми «Ефективний керівник: Pre MBA» ДТЕК Нафтогаз. Це перша в Україні освітня програма для керівників в нафтогазовій галузі. Її учасники — співробітники ДТЕК Нафтогаз, керівники середньої ланки, які складають кадровий резерв компанії. Навчання стартувало в жовтні.

учасники програми «Ефективний керівник: Pre MBA»

Як розповів учасник програми, менеджер відділу з технологічного розвитку ДТЕК Нафтогаз Юрій Мороз, учасники освітньої програми приїхали на комбінат в рамках «Виробничого туру» щоб ознайомитися з кращими операційними рішеннями для бізнесу.

Юрій Мороз

— В нашій компанії ми часто проводимо різні тренінги для того, щоб підвищити професійну компетентність наших працівників. Зараз наші працівники проходять навчання за програмою «Ефективний керівник». В нас було 7 модулів, ми вже пройшли навчання. Залишився лише дипломний проєкт, який ми повинні захистити, та виробничий тур, — розповів Юрій Мороз. — Ця програма створена для кадрового резерву. Тобто, її учасники — це майбутні керівники вищої ланки, в яких компанія бачить потенціал. Такі проєкти дуже корисні. Адже компанія дбає про те, щоб мати заміну кожному керівнику.

гості

Комбінат «Запоріжсталь» став одним з об’єктів виробничого туру не випадково. Адже на підприємстві ефективно діє система операційних поліпшень, яка дозволяє економити кошти для підприємства і приносити прибуток колективу.

Андрій Кравець

— Операційні поліпшення — це ті заходи, які реалізуються сьогодні у нас на комбінаті, спрямовані на підвищення продуктивності. Це, зокрема, зниження собівартості по основних носіїв, економію цих енергоресурсів, причому системні заходи. Ті заходи, які сьогодні реалізуються точково, лягають на базу Системи подачі пропозицій. Наші співробітники їх подають і отримують за це грошову винагороду, а це 10% від економічного ефекту, — розповів начальник управління аналітики Андрій Кравець.

на Запоріжсталі

Гостям розповіли про програми, які діють на комбінаті. Це і система подачі пропозицій, і різні програми для молоді, наприклад, програма «Перше робоче місце».

В рамках візиту на комбінат учасники освітньої програми побували в центральній диспетчерській, доменному цеху і цеху холодної прокатки №1 з безперервним травильним агрегатом, який повністю виключає викиди в річку Дніпро.

на Запоріжсталі

Гості зізнаються: побачене їх просто вразило.

— Коли бачиш своїми очима виробництво, з’являється повага до людей, які виконують цю роботу, щоб всі ми жили комфортніше та отримували готову продукцію, якою всі користуємося. Загалом ми вражені процесом цифровізації, диспетчерської служби, яка на високому рівні. Бажаємо підприємству ще більше нарощувати об’єми та розвиватися, — зазначив учасник візиту Юрій Мороз.

на Запоріжсталі

Завдяки візиту на комбінат «Запоріжсталь» співробітники ДТЕК Нафтогаз отримали новий досвід, який допоможе їм стати ефективними керівниками.

Нагадаємо, що Метінвест увійшов в рейтинг ТОП-50 кращих роботодавців України за версією журналу «Forbes». Цього року Групі Метінвест виповнюється 15 років. За цей час компанією було створено і реалізується дуже багато мотиваційних програм для працівників, зокрема для молодих спеціалістів.

Читайте також: Як на запорізькому підприємстві проходить адаптація молодих робітників — фото

Сообщение Що вразило учасників унікальної освітньої програми на запорізькому підприємстві появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/shho-vrazilo-uchasnikiv-unikalnoyi-osvitnoyi-programi-na-zaporizkomu-pidpriyemstvi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top