Що знають запорізькі студенти про чемпіонат, завдяки якому можна отримати перспективну роботу

Чи знають запорізькі студенти про кейс-чемпіонаті «M.Student Champ»

Цього року компанія компанія Метінвест проводить дуже масштабно Студентський кейс-чемпіонат.  Вперше він охопить всі ключові виробничі підприємства, їх 14. Учасники змагатимуться в Запоріжжі, Маріуполі, Авдіївці, Кривому Розі та Кам’янському.

Як раніше писала «Индстриалка» чемпіонат проводиться для студентів 3+ курсів вишів та студентів 4-х курсів технікумів та коледжів, які навчаються за напрямком, що відповідає темі обраного кейсу (кейс – ситуація, взята з практики, реальний випадок, на якому розбираються теоретичні ідеї). Учасники будуть вирішувати понад 70 реальних виробничих кейсів.

Автори найкращих рішень отримають цінні подарунки та запрошення на практику, дуальну освіту або роботу у Метінвест.

«Индустриалка» запитала у студентів запорізьких університетів, що вони знають про Студентський кейс-чемпіонат від Метінвесту «M.Student Champ» та про їхнє ставлення до подібних змагань. 

Микита, студент Національного університету «Запорізька політехніка»:

Що знають запорізькі студенти про чемпіонат, завдяки якому можна отримати перспективну роботу

– Це дуже потрібно. Студенти можуть отримати практичні навички за рахунок своїх знань. Мені цікаве це змагання, я навчаюся на спеціальності «ливарна справа». Але я вже маю роботу і не збираюся шукати нову. А так я би взяв участь у Студентському кейс-чемпіонаті.

Євгеній, студент Запорізького національного університету:

Що знають запорізькі студенти про чемпіонат, завдяки якому можна отримати перспективну роботу
– Про Студентський кейс-чемпіонат від Метінвесту я знаю, бо брав в ньому участь минулого року. Це дало мені новий досвід та знання, які знадобляться мені не тільки у майбутній професії, але й у житті. Кейс-чемпіонат запам’ятався мені цікавими дискусійними темами. Наша тема була пов’язана з адаптацією персоналу. Ми мали розібратися з тим, що може не влаштувати людину, що вона може захотіти змінити, проаналізувати те, що підприємство вже зробило для своїх співробітників. Цього року також планую брати участь у цьому змаганні. Раджу іншим студентам також взяти в ньому участь та не боятися складнощів.

Ганна, студентка Національного університету «Запорізька політехніка»:

Що знають запорізькі студенти про чемпіонат, завдяки якому можна отримати перспективну роботу

– Це дуже цікаво, особливо для тих, хто хоче пройти практику. Зараз студенти шукають, де отримати практичні навички та знання. Думаю, багатьом було б цікаво взяти участь у Студентському кейс-чемпіонаті.

Олександр, студент Запорізького національного університету:

Що знають запорізькі студенти про чемпіонат, завдяки якому можна отримати перспективну роботу
– Минулого року я брав участь у Студентському кейс-чемпіонаті. Це додало мені впевненості, відчуття того, що ти в десятці кращих команд. Це дуже добра мотивація для майбутніх звершень. Мені сподобався момент із працевлаштуванням, адже, теоретичні знання призвели до практичного досвіду. Це дуже приємний бонус. Під час минулого кейс-чемпіонату у нас були дуже цікаві завдання, які перевіряли нас на міцність. Я вважаю, що для мене та нашої команди випробовування пройшли успішно. Нас запросили брати участь у чемпіонаті і цього року. Я погодився, не задумуючись, бо це гарна можливість для самовдосконалення. Я люблю цікаві завдання. До того ж, участь у фіналі – лише перша сходинка, далі – перемога. Бажаю іншим студентам впевненості. Не бійтеся брати участь у подібних змаганнях, хоча б для себе. Так можна перевірити: на що ти дійсно здатний.

Денис, студент Запорізького національного університету:

Що знають запорізькі студенти про чемпіонат, завдяки якому можна отримати перспективну роботу
– Я вважаю, що подібні конкурси важливі. Але під час карантину було мало інформації. Можливо, через те, що навчаюся на економічному факультеті, я не чув про Студентський кейс-чемпіонат. Але, якби це було пов’язано з моєю спеціальністю і я би отримав корисний досвід, взяв би в ньому участь.

***

Нагадаємо, реєстрація на Студентський кейс-чемпіонат триває до 8 лютого.

Деталі Студенстського кейс-чемпіонату та рєєстрація на сайті: https://mstudentchamp.com/?utm_source=casers

Читайте також: У 2020 році Метінвест направив на виплату стипендій кращим запорізьким студентам 5,4 млн гривень.

Сообщение Що знають запорізькі студенти про чемпіонат, завдяки якому можна отримати перспективну роботу появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/shho-znayut-zaporizki-studenti-pro-chempionat-zavdyaki-yakomu-mozhna-otrimati-perspektivnu-robotu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top