Щорічний фестиваль “Французька весна”: як запоріжцям допомагають поринути у світ французької культури

Настрій, який створює кожен музичний твір, – це ніби різні світи, які неможна порівняти. І головне, каже Кім, – передати емоції та задум автора. А свій особливий стиль виконавиця описує так: “Мій стиль персональний? Свобода. Показати, хто я є насправді, але все ж таки, зберігаючи вірність твору композитора. Я маю на меті поділитися емоціями з публікою. Коли віддаєш публіці, то і багато повертається”.

Перед виступом, зізнається, дуже хвилювалась. Адже реакція публіки – чи не найголовніше, а підтримка залу – надихає, каже Кім. За час перебування у Запоріжжі з місцевими музикантам познайомитись не встигла, а ось прогулятись містом – час був.

“Дуже довгий проспект, дуже сподобалась їжа, а також привітність людей”, – розповіла піаністка Кім Барб’є.

Варто зазначити, у межах «Французької весни» вже у неділю просто неба біля обласної бібліотеки запоріжцям покажуть французькі фільми. Адже популяризація мови та культури Франції – головне завдання «Альянс Франсез».

Источник: https://tv5.zp.ua/news/shhorichnij-festival-francuzka-vesna-jak-zaporizhcjam-dopomagajut-porinuti-u-svit-francuzkoi-kulturi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=shhorichnij-festival-francuzka-vesna-jak-zaporizhcjam-dopomagajut-porinuti-u-svit-francuzkoi-kulturi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top