Шкільних лінійок не буде? Як у Запорізькій області відзначатимуть початок навчального року

У Пологах, наприклад, вже вирішили, як і чим замінити традиційне загальношкільне зібрання та свято на честь 1 вересня. Проводити лінійку в умовах карантину не можна, бо це суперечить одному з головних протиепідемічних заходів – організації масових зібрань. А от провести зустрічі значно менших груп людей все ж таки можна.

Так, у Пологах, як пише «Районка», замість загальношкільного зібрання проведуть так звані класні зустрічі. На них зберуть учнів окремих класів, кожного – в окремому кабінеті, де і проінформують їх про те, як пройде навчальний рік та привітають з початком «сезону».

Нагадаємо, що цього року авчальний рік своєчасно розпочнеться лише у тих регіонах, де це буде можливо. Спираючись на епідситуацію. Запоріжжя наразі у «зеленій» зоні, тож в нас, поки що, школи та садочки готуються до прийняття учнів вже із вересня. Втім, фахівці наголошують, що ситуація може змінитися дуже швидко, якщо кількість інфікованих COVID сильно та різко зросте.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/shkilnih-linijok-ne-bude-jak-u-zaporizkij-oblasti-vidznachatimut-pochatok-navchalnogo-roku/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=shkilnih-linijok-ne-bude-jak-u-zaporizkij-oblasti-vidznachatimut-pochatok-navchalnogo-roku

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top