Школяр з Мелітополя розповів, як змінилися погляди його однокласників

Мелітопольський підліток, який разом із сім’єю вийшов з-під окупації і зараз проживає на території вільної України, розповів, що підтримує зв’язки з кількома своїми однокласниками, які залишилися в окупованому місті.

Крім того, у нього є доступ до раніше створеного шкільного чату. Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М».

Учень десятого класу стверджує, що багато його шкільних друзів зазнали значних змін і тепер висловлюють підтримку окупантів. Один із його спільнокласників, який раніше носив українську вишиванку, тепер переодягнувся у військову форму з нашивкою «Z» і практично не знімає її. Деякі вже вирішили вступити до вузів в Москві і не планують повертатися до України.

Однак дві колишні однокласниці не приховують своїх прозахідних поглядів і активно публікують символіку своєї країни на сторінках у Instagram, який є забороненим в Росії. Це призводить до гарячих обговорень у чатах.

Щодо того, від чого залежить схильність до пропаганди, важко визначити, зазначає підліток. Раніше обидва групи учнів були звичайними українськими школярами, вивчали історію України та писали твори українською мовою. Але, ймовірно, вплив на їхні неутверджені розуми настільки сильний, що протистояти йому стає важко.

Радниця-уповноважена Президента з прав дитини та дитячої реабілітації підкреслює, що українських дітей, які постійно проживають під окупацією, намагаються морально ламати та перевиховувати. Для цього росіяни використовують чітко визначені методи та детально розроблені плани. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/shkolyar-z-melitopolya-rozpoviv-yak-zminilisya-poglyadi-jogo-odnoklasnikiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top