Школярки з Запоріжжя презентували в Америці власний мобільний додаток

Як повідомили у прес-службі Запорізької ОГА, на зустріч, присвячену IT-технологіям, яка пройшла у Сан-Франциско, поїхали 4 учениці запорізьких гімназій та ліцеїв. Варвара і Прасков’я Овчаренко, Єлизавета Еренбур та Ольга Табунщик раніше стали переможницями ІТ-проєкту «Technovation Challenge Ukraine». Завдяки цьому команда PrOVE IT отримала змогу виступити перед спільнотою зі всього світу, та продемонструвати власну розробку.

На зустрічі дівчата продемонстрували мобільний додаток «Meal for Will» — програму, яка має на меті поєднання ресторанів та супермаркетів з волонтерськими організаціями, які опікуються безпритульними, аби допомагати в боротьбі з бідністю і не викидати харчі.

Загалом захід створений для реалізації потенціалу дівчат віком від 10 до 18 років, які хочуть реалізовувати корисні IT-проекти та завдяки ним змінювати світ на краще. Запорізькі школярки ж скористалися нагодою потрапити на зустріч Technovation World Pitch з повна. Тут вони і отримали новий корисний досвід та знання і знайомства, а також – розповіли світу більше про нашу країну та її розвиток.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут:»https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram:»https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram:»https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook:»https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/shkolyarki-z-zaporizhzhya-prezentuvali-v-ameritsi-vlasnij-mobilnij-dodatok/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top