Шляхи вирішення проблем країни — конференція Запорізької обласної організації Опозиційного блоку

Шляхи вирішення проблем країни - конференція Запорізької обласної організації Опозиційного блоку

30 листопада відбувся 2 етап 5-ї конференції Регіональної організації “Опозиційного блоку” у Запорізькій області.

Першочергово були обговорені найгостріші питання та неефективна політика нинішньої української влади і її небажання підтримувати позитивні ініціативи. Як приклад депутат Запорізької облради Ярослав Криль наводить дії, представників міністерства охорони здоров’я. Каже вони відмовились надавати допомогу у придбанні необхідного для жителів області медичного обладнання. Один із лідерів опозиційного блоку Олександр Вілкул, що був присутній на зустрічі, зазначив, що дії чиновників вже давно викликають чимало питань. Це стосується і приїжджих управлінців, таких як в.о. міністерства здоров’я Уляни Супрун.

Олександр Вілкул під час зустрічі підняв питання введення воєнного стану в Україні, зазначивши, що нинішня влада уперто не хоче йти шляхом прямих переговорів і миру, хоча саме це — могло б вирішити більшість проблем у країні. Говорили і про питання сучасного соціального економічного стану України. Після цього делегати конференції вислови своє сподівання на те, що Олександр Вілкул висуне свою кандидатуру на президентських виборах. Усі присутні ініціативу підтримали, і запевнили політика у своїй підтримці. Члени президіуму конференції також висловили упевненість у можливостях такого кандидата. Голова регіональної організації “Опозиційного блоку” у запорізькій області Ростислав Шурма зазначив, що саме зараз — настав часи об’єднати усі зусилля і змінити життя в Україні на краще.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/shlyahi-virishennya-problem-krayini-konferentsiya-zaporizkoyi-oblasnoyi-organizatsiyi-opozitsijnogo-bloku/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top