Штаб ООС мовчить про прибувший борт з важкопораненими бійцями – ветерани

У п’ятницю, 2-го жовтня до Харкова у військовий госпіталь із зони бойових дій доставили нових поранених, проте штаб чомусь не поширює цю інформацію.

Про це розповідає телеграм-канал Останній блок-пост, який ведуть діючі та колишні учасники бойових дій з Росією, передає Еспресо.TV

Ветерани зазначили, що ситуація в зоні ООС з кожним днем все напруженіша.  Знаючи, що відповідати нашим військовим заборонено – бойовики обстрілюють наші позиції, вони ведуть вогонь. У фронтових зведеннях все частіше можна побачити  словосполучення “підірвались на невідомих вибухових пристроях” та “бойові втрати при ворожих обстрілах відсутні”.

Минулої п’ятниці до штабу прилетів літак з тяжкопораненими військовими, проте жодної інформації чомусь про це повідомлено не було.

“Серед них є важкопоранені, є воїни з ампутацією. Але про них штаб ООС чомусь мовчить”, – зазначається у повідомленні.

До того ж обурення у ветеранів викликав і літак на якому доставили захисників –  старий “Віта”. Літаку  уже 39 років і він щомісяця потребує ремонту. Кошти на його заміну виділялись у 19-тому, але нове керівництво вирішило витратити його на “важливіші потреби”.

Джерело: Еспресо.TV

Сообщение Штаб ООС мовчить про прибувший борт з важкопораненими бійцями – ветерани появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/shtab-oos-movchit-pro-pribuvshij-bort-z-vazhkoporanenimi-bijcjami-veterani.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top