Штрафники з ФСБ: кого путін відправив на заслання на окуповане Запоріжжя

Команда “evocation.info” встановила співробітників елітної п’ятої служби фсб рф, яких путін відправив на заслання на окуповану частину Запорізької області. Вони відзначилися репресіями проти мирного населення з проукраїнськими поглядами та іншими воєнними злочинами.

П’ята служба фсб відома тим, що курирує зв’язки фсб із зарубіжними партнерами. Усередині служби існує сумнозвісний Департамент оперативної інформації (ДОІ), який виконує функції зовнішньої розвідки ФСБ. Таку функцію – зовнішню розвідку – фсб отримала з кінця 90-х, якраз коли Путін був її директором.

У розпорядженні “evocation.info” опинилася інформація про співробітників другого відділу дев’ятого управління ДОІ п’ятої служби фсб рф. Дев’яте управління якраз відповідає за підривну діяльність в Україні.

П’ята служба стала вкрай “медійною” після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Так, журналісти західних, українських та “опозиційних” російських медіа не раз писали, що саме ця служба відповідала за інформаційно-політичну підготовку путінської агресії.

Однак поставлені перед нею завдання були повністю провалені. Агентурна мережа, яку нібито вибудували її співробітники, на ділі існувала тільки у звітах і так і не змогла забезпечити саботаж і перехід під російський контроль українських органів влади в найбільших містах. При тому, що на цю діяльність було виділено мільярди рублів.

Цей факт не залишився непоміченим з боку російського диктатора. Путін, сам виходець із фсб, за словами джерел, украй болісно сприйняв такий удар із боку своїх колишніх колег. Тому керівництво 5 служби було репресовано. А особовий склад був відправлений “замолювати гріхи” на тимчасово окуповані території України.

Серед них виявилися співробітники другого відділу дев’ятого управління ДОІ, за якими закріпили “Запорізьку область”. Вони відповідають за контроль над місцевими колаборантами, організовують репресії проти мирного населення з проукраїнськими поглядами, боротьбу з “диверсантами” і насадження кремлівської пропаганди.

Немчин Василь Іванович Штрафники з ФСБ на Запоріжжі

Василь Немчин народився 2 квітня 1956 року в селі Вербове, Запорізької області. У 1977 році служив у Навчальному центрі зв’язківців (в/ч 2333, м. Анапа). Служив у Групі радянських військ у Німеччині. Потім перейшов у КДБ, а після розвалу СРСР – у фсб. Очолює аналітичне управління Департаменту оперативної інформації 5 служби.

У 2017 році проводив конференції и брав участь у службових заходах фсб. На той момент мав звання генерал-лейтенант. Також Немчин до серпня 2023 року очолював фонд “Ветерани Луб’янки”. Засвітився на змаганнях зі стрільби з пістолета серед ветеранів фсб у 2019 році. У листопаді 2022 року на змаганнях з більярду у тому ж складі.

Тюряков Іван Сергійович Штрафники з ФСБ на Запоріжжі

Іван Тюряков народився 01 серпня 1986 року. У фсб служить мінімум із 2011 року. Часто використовує на різних сайтах псевдоніми Іван Смолокуров, Іван Сургаєв та Еван Мелкович. Також використовує документи і телефон на ім’я Никифоров Іван Федорович (01.08.1983, паспорт 4607541154). Забавно, що “Смолокуров” завзятий користувач послуг секс-шопів.

Вакалов Леонід Юрійович Штрафники з ФСБ на Запоріжжі

Леонід Вакалов народився 23 листопада 1983 року. Дитинство провів на Далекому Сході рф, біля кордону з Китаєм. Зокрема, проживав у Хабаровську, у 2001 році закінчив середню загальноосвітню школу №11 міста Біробіджан. На початку десятих років був прописаний за адресою Волочаєвська, 144, де розташоване Хабаровське управління фсб.

Із Хабаровська до Москви Вакалов переїхав приблизно 2016 року, де почав працювати співробітником 9 управління департаменту оперативної інформації 5 служби фсб рф.

Мамикін Тихон Олександрович Штрафники з ФСБ на Запоріжжі

Тихон Мамикін народився 21 травня 1987 року. Кандидат у майстри спорту із самбо. Станом на лютий 2020 року був співробітником управління фсб в Амурській області. Користується позивним “Амур”. Служить у 2 відділі 9 управління ДОІ 5 служби фсб рф.

Дубров Микола Олексійович Штрафники з ФСБ на Запоріжжі

Микола Дубров народився 15 квітня 1994 року в місті Ковдор, Мурманської області. У 2011 році закінчив місцеву школу №1. Займався боротьбою, має перший розряд, виступав на змаганнях із самбо. Потім навчався в Серпуховській філії Московського прикордонного інституту фсб рф.

Кумедно, що у 2016 році Дубров публікував оголошення, що шукає підробіток офіціантом. У ньому він вказав, що має досвід “у специфічній сфері” і готовий працювати ночами. Працював у кількох клубах. Також займався просуванням в інтернеті та маркетингом. Станом на 2020 рік служив у ФСБ (в/ч 2009, м. Москва), працював на прикордонному контролі аеропорту “Внуково”. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/shtrafniki-z-fsb-kogo-putin-vidpraviv-na-zaslannya-na-okupovane-zaporizhzhya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top