Синоптики назвали найжаркіший день наступного тижня в Запоріжжі

Синоптики прогнозують, що найспекотнішим днем наступного тижня у Запоріжжі стане середа, 24 травня. Температура повітря цього дня має досягти позначки +26 градусів за Цельсієм.

На початку тижня, в понеділок (20 травня) та вівторок (21 травня), у місті очікується ясна погода з температурою вдень до +24 та +25 градусів відповідно. Нічні температури будуть становити близько +13 градусів.

У середу, 24 травня, поряд з максимальною температурою до +26 градусів, очікується частково хмарне небо. Температура вночі становитиме приблизно +14 градусів.Четвер, 25 травня, принесе зміну погоди з появою хмар та дрібного дощу. Температура вдень знизиться до +25 градусів, а вночі — до +16 градусів.У п’ятницю та суботу (26 та 27 травня) очікується дощова погода з температурою вдень +16 та +14 градусів відповідно. Вночі температура повітря опуститься до +7 градусів.

Запоріжцям рекомендують скористатися спекотними днями на початку тижня для насолоди весняним сонцем, адже пізніше погода стане прохолоднішою і дощовою.

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/sinoptiki-nazvali-najzharkishij-den-nastupnogo-tizhnya-v-zaporizhzhi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top