Сірий кардинал Запорізької обласної ради: що декларує керуючий справами ЗОР?

Є люди, без яких неможливо працювати. Люди, на яких тримаються великі державні структури. Люди, які лишаються незмінними, навіть тоді, коли змінюється влада. Такою людиною є Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко – чоловік, чиє ім’я стоїть в одному ряду з іншими у розділі “Керівництво ради” на сайті Запорізької обласної ради.

Та що ми знаємо про цього досить непомітного чоловіка, який не дуже часто потрапляє під приціл журналістів?

У 2020 році Володимир Подорожко балотувався від партії “Порядок”. Партія не пройшла на виборах, тож пан Володимир лишився працювати в апараті ради. Через те, що склад ради змінювався, йому довелося звільнитися, після чого його знову прийняли на цю саму посаду. Перед звільненням він подав декларацію за 2020 рік.

На перший погляд, декларація пана Подорожка не містить нічого цікавого. Він одружений, виховує сина Назара.

Родина мешкає у квартирі, що належить батькові пана Володимира.

Автівка у родини звичайна – позашляховик Nissan, який придбали в 2017 році.

Пан Володимир має цінні папери. У ПАТ “Світлотехніка” в нього 15649 цінних паперів. Але, через те, що в Запоріжжі мало хто декларує саме таке майно, з декларації незрозуміло – це номінальна вартість усіх паперів, чи за одну акцію. Але виглядає солідно.

Подорожко показує в усіх своїх деклараціях зарплатню та проценти з грошей, що лежать на банківському рахунку. Його дружина, судячи з декларації, ніде не працює, та не має жодних доходів.

Вражає сума зарплатні пана Керуючого справами виконавчого комітету апарату ЗОР. За 2020 рік він заробив 643 491 гривні, що в перерахунку складає більш ніж 53 000 гривень. Скажіть, чи вам теж захотілося бути Керуючим справами виконавчого комітету ЗОР?

У родини є заощадження:

Декларація Подорожка чиста, і не викликає жодних запитань. Окрім розміру зарплатні, звичайно ж. Але це питання не до пана Володимира.

За фахом Володимир Подорожко адвокат, тому є членом Недержавної некомерційної професійної організації “Національна асоціація адвокатів України”. Своє приватне життя у соцмережах не афішує. Втім, одну сімейну світлину ми все ж відшукали.

Ось такий він – сірий кардинал Запорізької обласної ради.

Фото: Володимир Подорожко

Читайте також: Запорізький “прокурор”- депутат продовжує декларувати мільйонні подарунки від бабусі

Сообщение Сірий кардинал Запорізької обласної ради: що декларує керуючий справами ЗОР? появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/sirij-kardinal-zaporizkoi-oblasnoi-radi-shho-deklaruie-kerujuchij-spravami-zor.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top