Ситація складна: чи готове Запоріжжя до зими

Міська комунальна служба «Елуаш», відповідальна за прибирання снігу та посипання доріг у зимовий період, зіткнулася з важливими проблемами, які загрожують ефективності її роботи. Головною проблемою є нестача кадрів та спецтехніки. Про це розповів керівник підприємства Дмитро Пархоменко.

На даний момент «Елуаш» має лише 33% від необхідного обсягу техніки, яка потрібна для ефективного прибирання міста відповідно до норм. Більше того, понад половина наявної техніки застаріла, а деталі для її ремонту або не випускаються, або виробляються в державі-агресорі. Військовий стан та обов’язкове проходження військового обліку відлякують потенційних працівників, особливо додаткових водіїв, які потрібні в зимовий період.

Минулого року «Елуаш» вирішував проблему кадрів, розподіляючи робочі зміни між наявними водіями, оплачуючи переробітки у подвійному тарифі та надаючи відгули під час плюсової погоди. Це дозволило місту уникнути заторів і збоїв у роботі.

Однак цього року ситуація виглядає більш складною. Пархоменко вважає, що вони зможуть впоратися з цією зимою, але після цього потрібно буде оновити техніку. Підприємство вже розподілило дороги міста на пріоритетні, визначивши першу, другу та третю черги для розчищення.

Крім «Елуаш», у прибиранні снігу братимуть участь і інші комунальні підприємства міста, але чи вони дійсно готові до зими, стане зрозуміло лише на практиці. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/sitatsiya-skladna-chi-gotove-zaporizhzhya-do-zimi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top