Ситуація по районам Запорізької області

Проводиться робота із забезпечення області продуктами харчування. На сьогодні є підприємства, які здійснюють виробництво борошна, хліба, сухарів, молочних продуктів та масла. Але до багатьох сіл та містечок краю доставити продукти поки неможливо.

Пологи залишаються поки що в ізоляції. Маленькі села поблизу також. В Пологах техніки ворогів все більше і більше.
Оріхів тримає оборону. Черговий вантаж гуманітарної допомоги вже доставлено у Оріхів. Місцеві мешканці отримали продукти харчування та речі першої необхідності.

Розівський район ,який найближчий до кордону з Донецькою областю та Маріуполем, лишився без ліків, продуктів харчування та їжі. Води ,світла, зв»язку не має. Допомогти рідним та взагалі повідомити про допомогу не має можливості.

У Конських Роздорах світла, води, зв’язку немає.
Енергодар — повне беззаконня. Людей відкрито б’ють прямо на вулицях. У деяких забирають автомобілі, а когось «пакують» та відвозять у невідомому напрямку.

В умовах окупації місцеве телебачення Енергодару – телеканал ЕнТС – було змушене припринити мовлення. Відтепер вони не мають відношення до контенту, який транслюється, або може транслюватися окупантами в ефірі Енергодару.

Источник: https://forpost.media/vijna/sytuatsiia-po-rayonam-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top