«Ситуація погіршується»: росіяни заявляють про відступ і втрати логістики на Запоріжжі

На тлі активних дій ЗСУ російські пропагандисти визнають проблеми на фронті в районі Степногірська та Приморського. Йдеться про відхід з позицій і удари по тилу, які дестабілізують забезпечення армії РФ.

Акцент детальтно аналізує останні повідомлення з фронту

Ворог визнає проблеми: удари ЗСУ змінюють ситуацію на Запорізькому напрямку

Російські пропагандистські ресурси почали відкрито визнавати погіршення ситуації для армії РФ на Запорізькому напрямку. Йдеться, зокрема, про район Степногірська, Приморського та Кам’янського — одну з ключових ділянок фронту на заході області.

За повідомленнями російських джерел, їхні підрозділи змушені відходити з позицій поблизу Степногірська та Приморського у напрямку Кам’янського. Однією з причин називають системні проблеми з управлінням військами та ефективні удари українських сил по тилу окупантів.

карта бойових дій на Запорізькому напрямку за оцінкою російських джерел
  • Нічні вибухи у Запоріжжі: названо райони, де пошкоджено будинки (ФОТО)

Удари в глибину та зрив логістики

Особливу увагу російські автори приділяють ударам ЗСУ на значній глибині — понад 30 км від лінії фронту. За їхніми словами, такі атаки серйозно ускладнюють логістику, зривають постачання боєприпасів і пального, а також впливають на координацію підрозділів. Акцент регулярно публікує MiddleStrike ЗСУ, – так нещодавно наші сили безпілотних систем почали наносити ураження по машинах забезпечення (буханках) в районі Ноаобогданівки, що понад в 60 км від лінії фронту.

Знищення ударом MiddleStrike російської “Буханки” на трасі М-18 в 24 км від Мелітополя та 92 км від Запоріжжя – приблизно в 60 км від лінії бойового зіткнення

Ці оцінки частково корелюють із загальною ситуацією на напрямку: українські сили системно намагаються бити по тилових маршрутах ворога, що раніше підтверджували й офіційні українські джерела.

Бої за Степногірськ і Приморське

Район Степногірська залишається стратегічно важливим — контроль над ним дозволяє впливати на логістику та навіть обстрілювати Запоріжжя, зокрема дронами, а ближні підступи до міста – артилерію.


The post «Ситуація погіршується»: росіяни заявляють про відступ і втрати логістики на Запоріжжі first appeared on Портал Акцент.

Share this post

нет
scroll to top