Скажені гроші: скільки коштує передати пакунок на тимчасово окуповані території?

Окупанти продовжують перешкоджати вільному пересуванню українців. Минуло вже понад 2 тижні, як рашисти «обіцяли» відкрити шлях з непідконтрольної Україні території до Запоріжжя та навпаки, з Запоріжжя на ТОТ, проте дорога через КПП Василівка залишається заблокованою. Люди не можуть ані виїхати, ані заїхати, тож мешканці тимчасово окупованих територій залишились без можливості отримувати ліки, товари першої необхідності та передавати особисті речі.

Тепер єдина можливість — передавати посилки. Наразі вартість доставки невеличкого пакунку з Запоріжжя до Бердянська становить близько 100 доларів. І це мінімальні розцінки, повідомляють місцеві видання.

Така ціна перш за все пов’язана з тим, що пакунок умовні 200 кілометрів їде через Україну, Європу, рф. До того ж, самі перевізники дуже неохоче беруть посилки, більшість оголошень про послуги перевезень автобусами містить ремарку «передачки не берём». Негабаритні відправлення здебільшого беруть водії, які подорожують власним автотранспортом.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/skazheni-hroshi-skilky-koshtuie-peredaty-pakunok-na-tymchasovo-okupovani-terytorii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top